CreativEnergy Kft.
Székhely: H-3535 Miskolc, Erdő u. 42.
Iroda / telephely: 3531 Miskolc, Csillag u. 22.

telefon: +36 46 703 418


Cégvezetés

Sedlák Gábor
ügyvezető
e: g.sedlak@creativenergy.hu
t. 06 20 341 0650
Vereczkey Rudolf
műszaki vezető
e: r.vereczkey@creativenergy.hu
t: 06 20 545 1002

Adminisztráció (csoport e-mail: administrator@creativenergy.hu)

Nyikita Lilla 
humán erőforrás
e: l.nyikita@creativenergy.hu
t: 06 20 207 3606
Varga-Venkovits Olga
pénzügy
e: o.venkovits@creativenergy.hu
t: 06 20 496 6478
Gál Gábor Gaszton
irodavezető
e: g.gal@creativenergy.hu
t: 06 20 777 3001

Építész tervező csoport (csoport e-mail: epitesz@creativenergy.hu)

Dudás Péter
építészmérnök
Varjú Ákos
műszaki előkészítő
e: a.varju@creativenergy.hu
t: 06 30 602 6059
Takács Gergő
műszaki előkészítő
e: g.takacs@creativenergy.hu
t: 06 70 703 6021

Gépész tervező csoport (csoport e-mail: gepesz@creativenergy.hu)

Bársony Zoltán
vezető tervező
e: z.barsony@creativenergy.hu
t: 06 70 371 6933
Gajda Tamás
műszaki vezető
e: t.gajda@creativenergy.hu
t: 06 20 581 9027
Bársony-Sipos Edit
műszaki előkészítő
e: e.sipos@creativenergy.hu
t: 06 70 361 4718
Kozaróczy Péter
műszaki előkészítő
e: p.kozaroczy@creativenergy.hu
t: 06 30 635 4972
Kovács Roland
műszaki előkészítő
e: r.kovacs@creativenergy.hu
t: 06 70 673 0926
Láda Martin
műszaki előkészítő
e: m.lada@creativenergy.hu
t: 06 70 516 4328

Kivitelezői csoport (csoport e-mail: kivitelezes@creativenergy.hu)

Gáspár Viktor
szerelésvezető
e: v.gaspar@creativenergy.hu
t: 06 20 777 3002
Sárosi Richárd
szerelésvezető
e: r.sarosi@creativenergy.hu
t: 06 20 384 6802

Keletszervíz üzletág (csoport e-mail: info@keletszerviz.hu)

Posta Tamás
szervízvezető
e: t.posta@creativenergy.hu
t: 06 20 287 0767
Kisiczki Bence
épületgépész technikus
e: b.kisiczki@creativenergy.hu
t: 06 20 444 6644

Kutatás-Fejlesztési csoport

Bányai József
projektmenedzser
e: j.banyai@creativenergy.hu
Nagy Norbert
fejlesztőmérnök
e: n.nagy@creativenergy.hu